Willkommen :)


Oferujemy Państwu 5 komfortowych pokoi dwu-, trzy- oraz cztero-osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę . Do dyspozycji mają Państwo doskonale wyposażony aneks kuchenny.

Obok domu znajduje się ogród pełen kwiatów, gdzie można zrelaksować się . Na terenie posesji znajduje się również altana z grillem, więc nawet podczas deszczu mogą się Państwo doskonale bawić.

Jeśli zdecydujecie się na przyjazd z dziećmi, dla nich również nie zabraknie atrakcji – w ogrodzie znajduje się plac zabaw, gdzie Wasze pociechy mogą się bezpiecznie bawić.

200 metrów od domu znajduje się miasteczko kowbojskie  - Western City, możecie Państwo nauczyć się jeździć konno pod okiem wykwalifikowanych instruktorów jazdy konnej. Dzieci mogą jeździć konno na kucach. Organizowane są również wycieczki konne dla tych, którzy posiadają już podstawowe umiejętności jazdy konnej.

Dom stanowi doskonałą bazę wypadową, ponieważ w pobliżu przebiegają szlaki turystyki pieszej, konnej oraz rowerowej. W okolicy znajduje się wiele łowisk i kąpielisk oraz mnóstwo turystycznych atrakcji.

Dostęp do interneru za pośrednictwem Wi-Fi

WWW.AGROKARPACZ.PL

Galeria


Artykuły o regionie


Wiosna w Karpaczu

Wiosną wszystko budzi się do nowego życia, wiosną ptaki zaczynają głośniej ćwierkać, z pod ziemi pełnej jeszcze śniegu wyrastają pierwsze kwiaty do jakich należą krokusy i przebiśniegi. Jeżeli mieszkamy w mieście pełnym samochodów i zatłoczonych ulic, nie mamy możliwości tak wspaniałych widoków oglądać. Dlatego wiosna to najlepszy czas na wycieczkę w góry, na podróż do Karpacza, gdzie widać jeszcze ośnieżone szczyty, zaś w dolinach kwitną pierwsze krokusy i przebiśniegi. Dlaczego wiosną noclegi w Karkonoszach są tak poszukiwane ? Chociażby dlatego że wiosną wszystko budzi się do życia, zwierzęta wstają z zimowego snu, śnieg delikatnie znika z polan i gór, a to wszystko okryte jest wspaniałym widokiem tych pięknych i urokliwych gór Karkonoszy, tak doskonale widocznych z miasta jakim jest więcej

ZNAJDZIESZ U NAS


  • Sehenswürdigkeiten

  • Garage

  • Parkplatze

Lokalizacja