Welcome :)


Oferujemy Państwu 5 komfortowych pokoi dwu-, trzy- oraz cztero-osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę . Do dyspozycji mają Państwo doskonale wyposażony aneks kuchenny.

Obok domu znajduje się ogród pełen kwiatów, gdzie można zrelaksować się . Na terenie posesji znajduje się również altana z grillem, więc nawet podczas deszczu mogą się Państwo doskonale bawić.

Jeśli zdecydujecie się na przyjazd z dziećmi, dla nich również nie zabraknie atrakcji – w ogrodzie znajduje się plac zabaw, gdzie Wasze pociechy mogą się bezpiecznie bawić.

200 metrów od domu znajduje się miasteczko kowbojskie  - Western City, możecie Państwo nauczyć się jeździć konno pod okiem wykwalifikowanych instruktorów jazdy konnej. 


Dom stanowi doskonałą bazę wypadową, ponieważ w pobliżu przebiegają szlaki turystyki pieszej, konnej oraz rowerowej. W okolicy znajduje się wiele łowisk i kąpielisk oraz mnóstwo turystycznych atrakcji.

Dostęp do interneru za pośrednictwem Wi-Fi

WWW.AGROKARPACZ.PL

Photo gallery


Artykuły o regionie


Wiosna w Karpaczu

Wiosną wszystko budzi się do nowego życia, wiosną ptaki zaczynają głośniej ćwierkać, z pod ziemi pełnej jeszcze śniegu wyrastają pierwsze kwiaty do jakich należą krokusy i przebiśniegi. Jeżeli mieszkamy w mieście pełnym samochodów i zatłoczonych ulic, nie mamy możliwości tak wspaniałych widoków oglądać. Dlatego wiosna to najlepszy czas na wycieczkę w góry, na podróż do Karpacza, gdzie widać jeszcze ośnieżone szczyty, zaś w dolinach kwitną pierwsze krokusy i przebiśniegi. Dlaczego wiosną noclegi w Karkonoszach są tak poszukiwane ? Chociażby dlatego że wiosną wszystko budzi się do życia, zwierzęta wstają z zimowego snu, śnieg delikatnie znika z polan i gór, a to wszystko okryte jest wspaniałym widokiem tych pięknych i urokliwych gór Karkonoszy, tak doskonale widocznych z miasta jakim jest więcej

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • Garage

  • Parking

Location